0553 132 58 66 - bilgi@cutefriend.com.tr
KURUMSAL

Hakkımızda

CUTE FRIEND 25 yıllık sektörel deneyimi ve yüksek standartlarda hizmet kalitesi anlayışı ile faaliyet gösteren Cute Friend firması, başta kedi köpek taşıma sırt çantaları olmak üzere, evrak, spor, dağcı ve sırt çantalarının imalat ve toptan satışını yapmaktadır. Müşteri ihtiyaçlarına yönelik çözümleri ve yenilikçi tasarımları ile faaliyetlerini geliştirerek sürdürmekte olan Cute Friend, ürünlerinde 1. kalitedeki hammaddeleri kullanmakta ve ürünlerini insan ve hayvan sağlığını düşünerek tasarlamaktadır. Bundan dolayı Cute Friend ürünlerini güvenle kullanabilirsiniz. Firmamız hakkında ve sunduğumuz ürün ilgili daha geniş bilgi almak için bizlerle mail yada telefon yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, dostluğumuzun ve hizmetlerimizin daha uzun yıllar devam etmesini dileriz.
CUTE FRIEND Altıntepsi Mah. Ömer Seyfettin Sk. No: 1/A Bayrampaşa / İstanbul Gsm: 0553 132 58 66 E-posta: bilgi@cutefriend.com.tr Web: www.cutefriend.com.tr
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.